Marketing

Marketing to stworzenie wizji a następnie zaplanowanie i zrealizowanie koncepcji działań dzięki którym Twoi Klienci otrzymają produkty lub usługi spełniające ich oczekiwania. W praktyce ta prosta definicja okazuje się niezwykle trudna do realizacji. Naszym zadaniem jest wspólne wypracowanie celów, które firma chce osiągnąć i określenie jak to zrobić najefektywniej. Kreacja rozwiązań, testy, wykonawstwo materiałów marketingowych i artykułów reklamowych, kampanie promocyjne to obszary w których działamy.

Rozpoczynając współpracę z naszą spółką zyskują Państwo dostęp do pełnego zakresu naszych możliwości:

  • PROJEKTOWANIE

W naszym zespole posiadamy grafików, dla których projektowanie to pasja. Z radością podejmujemy się zarówno realizacji małych przedsięwzięć jak i stworzenia kompletnej identyfikacji wizualnej firmy.

  • PRODUKCJA

Jako jedna z nielicznych agencji kreatywnych posiadamy własną moc produkcyjną. Dodatkowo współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami w zakresie produkcji na preferencyjnych warunkach.

  • ODZIEŻ REKLAMOWA

Specjalizujemy się w produkcji spersonalizowanej odzieży firmowej. Jesteśmy w stanie zaproponować wykonanie zdobień zarówno na odzieży powierzonej przez klienta jak i odzieży wykonywanej specjalnie w celach reklamowych. Zdobienia wykonujemy techniką sitodruku, druku cyfrowego DTG, druku sublimacyjnego oraz haftu.

  • POLIGRAFIA

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wszelkie materiały takie jak ulotki, plakaty, foldery informacyjne, teczki,  katalogi, gazetki reklamowe, opakowania, segregatory, rollupy, banery reklamowe.

  • GADŻETY REKLAMOWE

Pamięć USB, kubki, długopisy, torby ekologiczne i wiele, wiele innych. Stosowane przez nas technologie pozwalają na drukowanie na wielu materiałach i powierzchniach.

  • SESJE FOTOGRAFICZNE

Posiadając dostęp do profesjonalnego studia fotograficznego, jesteśmy w stanie wykonać sesje produktowe oraz sesje z udziałem modeli. Równie chętnie pracujemy w terenie, tworząc relacje z wydarzeń firmowych czy sesje plenerowe.

  • REALIZACJE WIDEO

Jesteśmy w stanie wykonać pamiątkową relację z wydarzenia firmowego, nagranie wywiadu, profesjonalny film reklamowy, relację z wydarzenia sportowego czy nawet przygotować tzw. „live straming”, czyli relację na żywo dostępną w internecie. Wszystko to dzięki zespołowi profesjonalistów dysponującym najwyższej jakości sprzętem z profesjonalnym systemem stabilizacji, zaawansowanym kamerom i dronom.

  • KOORDYNACJA

Zakres naszych działań nie kończy się w pracowni. Posiadając odpowiednie doświadczenie, chętnie podejmujemy się działań w terenie. Niezależnie czy chodzi tutaj o dystrybucję materiałów reklamowych czy przeprowadzenie całej akcji marketingowej, nasze kompetencje pozwalają podjąć się realizacji zarówno mniejszych jak i większych przedsięwzięć.